Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Choiny
kierunek:
Sławinkowska / Smugi
5
36
6
30
7
30
b
8
30
9
30
10
30
11
30
b
12
30
13
30
14
30
15
30
16
30
b
17
30
18
30
19
30
20
30
21
30
22
28
b - kurs wydłużony do przystanku Smugi