Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
55
Niepodlegości - szpital
kierunek:
Koncertowa
4
29
5
02
29
55
b
6
15
35
56
7
17
36
58
8
36
9
47
10
26
11
06
46
12
26
13
06
54
b
14
17
37
15
20
40
16
00
20
43
17
12
42
18
11
44
19
17
20
14
21
14
47
b
22
09
23
14
a
b - kurs zeŚwidnika przez Grygowej,
a - kurs skrócony do przystanku Os. Szymanowskiego 01, pomija Felin Europark 02