Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Czechowska
kierunek:
Konopnica - Las / Stasin
5
27
a
6
26
42
a
7
47
8
50
9
53
a
10
53
11
12
03
13
03
a
14
13
15
08
a
16
13
a
17
23
a
18
27
19
29
a
20
21
21
22
09
a - Kurs wydłużony do przystanku Stasin