Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
4
Mościckiego
kierunek:
Elizówka - Giełda / Elizówka / Dys - Wąwozowa
4
33
5
06
a
38
6
10
a
41
b
7
14
44
8
19
a
55
9
28
10
25
a
11
25
b
12
25
13
32
a
14
05
35
a
15
06
36
a
16
22
b
52
a
17
19
18
11
19
11
b
20
09
21
08
22
04
a - kurs wydłużony do przystanku Elizówka,
b - kurs wydłużony do przystanku Dys-Wąwozowa