Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Łagiewnicka
kierunek:
Pliszczyn / Zawieprzyce
4
21
b
5
39
b
6
41
b
7
04
49
b
8
9
01
b
42
10
47
11
47
12
47
13
41
14
37
15
11
b
49
16
26
b
49
17
38
b
18
44
b
19
44
b
20
57
21
57
a
22
52
a
a - Kurs do: Pliszczyn-szkoła,
b - kurs do przystanku Zawieprzyce 01