Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Zabytkowa
kierunek:
Pliszczyn / Zawieprzyce
4
25
d
5
43
d
6
45
d
7
08
53
d
8
9
05
d
46
10
51
11
51
12
51
13
45
14
41
15
15
d
53
16
30
d
53
17
42
d
18
48
d
19
48
d
20
21
01
22
01
a
56
a
a - Kurs do: Pliszczyn-szkoła,
d - kurs do przystanku Zawieprzyce 01