Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Nałęczowska
kierunek:
Konopnica - Las / Stasin
6
05
a
7
8
09
9
10
07
a
11
12
08
13
14
08
a
15
16
08
17
18
07
a
19
20
06
21
22
17
a - Kurs wydłużony do przystanku Stasin