Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
44
Pienińska
kierunek:
Choiny/Kawka-Las
5
13
b
6
01
b
31
7
10
42
8
16
45
b
9
16
10
03
11
03
12
03
13
03
41
14
16
b
46
15
19
55
b
16
28
17
08
b
51
18
34
19
34
20
30
21
30
22
28
56
b - Kurs wydłużony do przystanku Kawka-las