Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Poczekajka
kierunek:
Konopnica - Las / Stasin
6
37
7
8
19
a
9
10
11
a
11
12
16
a
13
14
21
15
16
21
17
18
30
a
19
20
24
a - Kurs wydłużony do przystanku Stasin