Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33
Płouszowice - Kapliczka
kierunek:
Nalęczowska\Rondo Krwiodawców
5
28
6
44
7
8
14
9
23
a
10
11
12
13
48
14
15
08
16
18
17
28
18
48
19
20
08
21
13
a
22
18
a
a - Kurs do przystanku Rondo Krwiodawców 01