Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Ofelii
kierunek:
Konopnica - Las / Stasin
6
11
a
7
8
15
9
10
13
a
11
12
14
13
14
14
a
15
16
14
17
18
13
a
19
20
12
21
22
23
a - Kurs wydłużony do przystanku Stasin