Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Os. Świt
kierunek:
Konopnica - Las / Stasin
5
46
a
6
46
7
04
a
8
13
9
13
10
16
a
11
16
12
26
13
26
a
14
38
15
35
a
16
40
a
17
46
a
18
49
19
51
a
20
41
21
22
29
a - Kurs wydłużony do przystanku Stasin