Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Roztocze
kierunek:
Konopnica - Las / Stasin
5
47
a
6
47
7
05
a
8
14
9
14
10
17
a
11
17
12
27
13
27
a
14
39
15
36
a
16
41
a
17
47
a
18
50
19
52
a
20
42
21
22
30
a - Kurs wydłużony do przystanku Stasin