Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Tatarska
kierunek:
Pliszczyn / Zawieprzyce
5
31
c
6
32
c
55
7
39
c
8
51
c
9
32
10
37
11
37
12
37
13
31
14
27
15
00
c
38
16
15
c
38
17
27
c
18
35
c
19
35
c
20
48
21
48
a
22
43
a
c - kurs do przystanku Zawieprzyce 01
a - Kurs do: Pliszczyn-szkoła,