Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33
Kolonia Dąbrowica
kierunek:
Nalęczowska\Rondo Krwiodawców
5
37
6
55
7
8
24
9
33
a
10
11
12
13
58
14
15
18
16
28
17
37
18
57
19
20
17
21
22
a
22
27
a
a - Kurs do przystanku Rondo Krwiodawców 01