Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
78
Węglin
kierunek:
Zemborzyce Podleśne
4
30
5
6
07
7
8
19
9
10
28
11
12
43
13
14
39
15
16
44
17
18
48
19
20
55
21
22
40
b
b - kurs tylko do przystanku Krężnicka-szkoła