Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
4
Głowackiego
kierunek:
Elizówka - Giełda / Elizówka / Dys - Wąwozowa
5
11
6
11
7
11
8
11
9
11
10
11
11
11
12
11
a
13
11
14
11
15
11
16
11
a
17
11
18
11
19
11
a
20
12
21
11
a - kurs wydłużony do przystanku Elizówka,