Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Gęsia II
kierunek:
Konopnica - Las / Stasin
6
47
7
8
30
a
9
10
22
a
11
12
27
a
13
14
32
15
16
31
17
18
40
a
19
20
34
a - Kurs wydłużony do przystanku Stasin