Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Orfeusz
kierunek:
Konopnica - Las / Stasin
5
23
a
6
22
a
7
44
8
44
9
49
a
10
11
59
12
13
04
a
14
09
15
04
a
16
09
a
17
18
a
18
23
19
24
a
20
21
22
04
a - Kurs wydłużony do przystanku Stasin