Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Oratoryjna
kierunek:
Konopnica - Las / Stasin
5
24
a
6
23
a
7
45
8
45
9
50
a
10
11
12
00
13
05
a
14
10
15
05
a
16
10
a
17
19
a
18
24
19
25
a
20
21
22
05
a - Kurs wydłużony do przystanku Stasin