Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Pienińska
kierunek:
Sławinkowska / Smugi
5
37
6
31
7
31
b
8
31
9
31
10
31
11
31
b
12
31
13
31
14
31
15
31
16
31
b
17
31
18
31
19
31
20
31
21
31
22
29
b - kurs wydłużony do przystanku Smugi