Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Plac Litewski
kierunek:
Sławinkowska / Smugi
5
33
a
6
08
40
7
09
39
8
09
39
9
09
34
a
10
10
40
11
10
40
12
10
40
13
10
40
14
10
40
15
10
35
a
16
09
39
17
09
39
18
09
41
19
09
39
20
08
44
21
27
22
05
42
a - kurs wydłużony do przystanku Smugi