Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Plac Litewski
kierunek:
Sławinkowska / Smugi
5
55
6
49
7
49
a
8
50
9
50
10
50
11
50
a
12
50
13
50
14
50
15
50
16
50
a
17
50
18
50
19
50
20
49
21
49
22
47
a - kurs wydłużony do przystanku Smugi