Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Gajowa
kierunek:
Sławinkowska / Smugi
6
10
7
04
8
04
a
9
06
10
06
11
06
12
06
a
13
06
14
06
15
06
16
06
17
06
a
18
06
19
06
20
06
21
04
22
04
23
02
a - kurs wydłużony do przystanku Smugi