Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
20
Dąbrowska
kierunek:
Dębówka / Jastków-Biblioteka / Piotrawin-Wygoda
5
18
b
6
22
7
17
8
17
b
9
17
10
17
b
11
17
12
17
13
17
b
14
22
15
17
b
16
17
17
17
18
17
b
19
17
20
17
21
17
22
22
b
b - kurs wydłużony do przystanku Jastków - biblioteka,