Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Rudnik PKP
kierunek:
Pliszczyn / Zawieprzyce
4
29
d
5
47
d
6
49
d
7
12
57
d
8
9
09
d
50
10
55
11
55
12
55
13
49
14
45
15
19
d
57
16
34
d
57
17
46
d
18
52
d
19
52
d
20
21
05
22
05
a
23
00
a
a - Kurs do: Pliszczyn-szkoła,
d - kurs do przystanku Zawieprzyce 01