Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
25
Dworzec Gł. PKP - Kunickiego
kierunek:
Rondo Lubelskiego Lipca
5
13
6
53
7
8
53
9
53
10
53
11
53
12
53
13
53
14
53
15
53
16
53
17
53
18
53
a
19
53
20
21
52
a - Kurs do: Plac Bychawski