Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33
Gnieźnieńska
kierunek:
Nałęczowska
5
40
6
59
7
8
28
9
37
a
10
11
12
13
14
02
15
22
16
32
17
41
18
19
01
20
20
21
25
a
22
30
a
a - Kurs do przystanku Rondo Krwiodawców 01