Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33
Wojciechowska
kierunek:
Nalęczowska\Rondo Krwiodawców
5
46
6
7
06
8
34
9
43
a
10
11
12
13
14
08
15
28
16
38
17
47
18
19
07
20
26
21
31
a
22
36
a
a - Kurs do przystanku Rondo Krwiodawców 01