Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33
Płouszowice Pierwsze
kierunek:
Nałęczowska
5
33
6
50
7
8
20
9
29
a
10
11
12
13
54
14
15
14
16
24
17
33
18
53
19
20
13
21
18
a
22
23
a
a - Kurs do przystanku Rondo Krwiodawców 01