Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33
Wola Sławińska
kierunek:
Nalęczowska\Rondo Krwiodawców
5
38
6
57
7
8
26
9
35
a
10
11
12
13
14
00
15
20
16
30
17
39
18
59
19
20
18
21
23
a
22
28
a
a - Kurs do przystanku Rondo Krwiodawców 01