Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
4
Krzemieniecka
kierunek:
Elizówka - Giełda / Elizówka / Dys - Wąwozowa
4
48
5
27
6
33
7
34
a
8
35
9
35
10
36
a
11
36
12
36
a
13
36
14
36
15
36
16
35
17
35
18
35
a
19
35
20
32
21
32
a - kurs wydłużony do przystanku Elizówka,