Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
4
Krzemieniecka
kierunek:
Elizówka - Giełda / Elizówka / Dys - Wąwozowa
4
45
5
28
6
28
7
27
8
31
9
31
10
31
11
31
12
31
a
13
31
14
31
15
31
16
31
a
17
31
18
31
19
31
a
20
29
21
28
a - kurs wydłużony do przystanku Elizówka,