Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
4
Nowickiego
kierunek:
Elizówka - Giełda / Elizówka / Dys - Wąwozowa
5
07
6
07
7
07
8
07
9
07
10
07
11
07
12
07
a
13
07
14
07
15
07
16
07
a
17
07
18
07
19
07
a
20
08
21
07
a - kurs wydłużony do przystanku Elizówka,