Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
74
Arena Lublin
kierunek:
Rudnik/Ciecierzyn-Żulin
5
25
a
53
b
6
20
b
49
b
7
04
a
29
49
8
09
29
50
b
9
15
45
10
15
45
b
11
12
a
54
12
15
b
35
13
04
b
24
47
14
04
b
24
44
15
04
b
24
44
16
04
a
24
49
b
17
14
45
b
18
10
a
50
b
19
15
45
20
15
45
21
25
a
55
22
27
a - Kurs wydłużony do przystanku Ciecierzyn - Żulin,
b - Kurs wydłużony do przystanku Rudnik - kościół