Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
74
Paganiniego
kierunek:
Rudnik/Ciecierzyn-Żulin
5
38
a
6
06
b
33
b
7
03
b
21
a
46
8
06
26
45
9
06
b
31
10
01
31
11
01
b
28
a
12
10
31
b
51
13
20
b
40
14
03
20
b
40
15
00
23
b
43
16
03
23
a
43
17
06
b
30
18
01
b
24
a
19
04
b
29
59
20
28
58
21
38
a
22
08
40
a - Kurs wydłużony do przystanku Ciecierzyn - Żulin,
b - Kurs wydłużony do przystanku Rudnik - kościół