Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
637
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
kierunek:
Siewierz Dom Kultury
6
22
7
8
9
10
22
11
12
13
14
22
15
16
17
18
22
19
20
21
22
22
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy