Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
107
Będzin Kościuszki
kierunek:
Sączów Kościół
4
38
5
55
6
54
7
8
12
9
55
10
11
04
12
11
13
12
14
26
15
19
16
31
17
20
18
19
32
20
21
16
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Strzyżowice Parkowa