Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T38
Bytom Plac Sikorskiego
kierunek:
Bytom Powstańców Śląskich
4
37
5
07
22
37
52
6
07
22
37
52
7
07
22
37
52
8
07
37
52
9
07
22
37
52
10
07
22
37
52
11
07
37
52
12
07
22
37
52
13
07
22
37
52
14
07
22
37
52
15
07
22
37
52
16
07
22
37
17
07
22
37
18
07
37
19
07
20
07
37
21
07
37
22
07
37
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy