Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T6
Chorzów Rynek
kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
0
08
A
1
22
B
2
07
A
3
07
4
14
29
41
55
5
09
24
39
54
6
09
24
39
54
7
09
24
39
54
8
09
24
39
54
9
09
24
39
54
10
09
24
39
54
11
09
24
39
54
12
09
24
39
54
13
09
24
39
54
14
09
24
39
54
15
09
24
39
54
16
09
24
39
54
17
09
24
39
54
18
09
24
39
54
19
09
24
39
54
20
09
24
39
54
21
09
24
39
54
22
09
24
39
58
A
23
11
28
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Plac Miarki
B - Kurs do przystanku Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach.