Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T6
Stroszek Zajezdnia
kierunek:
Chorzów Rynek (3)
3
35
D
47
4
13
E
5
26
56
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
D - Kurs do przystanku Katowice Rynek
E - Kurs do przystanku Katowice Sobieskiego