Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Mysłowice Targ Miejski
kierunek:
Ławki Pętla
6
25
7
25
8
25
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
25
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Ławki Kościół