Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
612
Kuźnica Błędowska
kierunek:
Mydlice Pętla
4
10
A
39
A
5
27
B
6
07
47
A
7
27
B
8
07
47
9
27
B
10
07
47
11
27
B
12
07
A
47
A
13
27
B
14
07
A
47
15
27
B
16
07
47
17
27
B
18
49
19
29
B
20
51
A
21
51
A
22
51
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Będzin Kościuszki
B - Kurs do przystanku Sosnowiec Szpital Wojewódzki
C - Kurs do przystanku Dąbrowa Górnicza Centrum