Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
25
Żychcice Piaski 37
kierunek:
Będzin Sienkiewicza
6
40
A
7
30
A
8
10
9
40
10
51
11
12
50
13
14
11
A
15
30
A
16
21
17
41
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP