Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Tychy Bielska Wiadukt
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
32
53
5
32
6
05
A
26
7
05
A
56
8
48
9
43
A
10
48
11
38
A
12
10
13
00
38
14
08
A
46
15
18
16
13
17
27
A
18
16
19
33
20
48
21
22
06
58
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla