Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T16
Wełnowiec Gnieźnieńska
kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
0
46
1
2
16
3
16
A
4
16
A
5
01
16
31
46
6
01
16
31
46
7
01
16
31
46
8
01
16
31
46
9
01
16
31
46
10
01
16
31
46
11
01
16
31
46
12
01
16
31
46
13
01
16
31
46
14
01
16
31
46
15
01
16
31
46
16
01
16
31
46
17
01
16
31
46
18
01
16
31
46
19
01
16
31
A
42
20
12
42
21
12
42
A
22
12
42
A
23
06
46
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Plac Miarki