Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
78
Tarnowskie Góry Powstańców Śląskich
kierunek:
Miedary Posesja 17
4
46
5
16
45
6
16
A
43
7
40
46
B
8
9
10
11
12
52
13
53
14
15
30
16
30
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Wojska Szkoła
B - Kurs do przystanku Strzybnica Park Hutnika