Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Tychy Bielska Wiadukt
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
43
A
5
6
08
7
02
A
8
9
50
10
11
12
13
14
08
15
16
17
28
18
19
56
A
20
21
22
13
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla