Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
98
Siemianowice Powstańców
kierunek:
Halemba Pętla
4
29
5
6
7
8
9
11
C
10
11
12
01
13
14
15
16
21
17
18
19
20
24
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Chorzów Rynek