Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
995
Mysłowice Bończyka
kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
6
52
C
7
8
9
17
10
11
12
13
14
15
42
16
17
57
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Bieruń Potok Stawowy